Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/26/2019 in all areas

 1. 2 points
  Tor bez słuchawek Focala na dłuższą metę nie ma racji bytu.
 2. 1 point
  Z tego co kojarzę to do rocka pasują tutaj FOSTEX TH610 jak i ogólnie do samego daca. Jednak nie słuchałem ich osobiście i jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Jest to jednak konstrukcja zamknięta. Fostex HP-A4BL słuchałem zaś osobiście z HD600 i grało to wspaniale jak na swoją cenę. Bardzo neutralne i uniwersalne granie, po balansie świetna energia brzmienia ale jednocześnie super gładkość gdzie nawet metal czy rock nie powinien zbytnio drażnić ostrością.
 3. 1 point
  Audiotrack Prodigy Cube to dobry pomysł. Maya U5 ma mały minus w postaci braku pokrętła do wzmocnienia słuchawek. Ewentualnie jeszcze Focusrite Scarlett 2i2 - można do niego podłączyć dwa rodzaje mikrofonów: pojemnościowe i dynamiczne, ma też różne gniazda na wejścia i na wyjścia. Inny model tego urządzenia opisany jest na blogu https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-focusrite-scarlett-6i6-jako-dac/
 4. 1 point
 5. 1 point
  Słuchawki Fiio FA7
 6. 1 point
  W końcu się zdecydowałem
 7. 1 point
  Sam osobiście czytam sobie od czasu do czasu różne grupy, serwisy, recenzje i opinie, dlatego powiem tak: to że na jakiejś grupie można szybko dostać odpowiedzi, wcale nie musi oznaczać, że będą one mądre.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...