Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Więc miejmy nadzieję że nie będzie z tym problemu. Zakładam usługę poserwisową płatną. Przy takich zakupach - jeśli to sztuka nowa ze sklepu - teoretycznie gwarantem jest tenże właśnie sklep i należy wtedy ją odsyłać do kraju w którym się on znajduje. Bardzo szybko to co zaoszczędziliśmy potrafi zostać zeżarte przez transport, a nawet ponowną kontrolę celną.
 3. Nie tak jak pisałem kupiłem je na amazonie, dałem za nie wtedy coś około 500 euro już nie pamiętam dokładnie, ale na pewno wyszło taniej niż w Polsce.
 4. Today
 5. Owszem, ale jest takie powiedzenie, że wyjątki potwierdzają regułę.
 6. Ok. Są właścicielem sieci sklepów Top HiFi, więc pewnie tam też przekierują. Czy iSine które posiadasz są z naszej krajowej dystrybucji? Jakiekolwiek ślady wskazujące że były kupowane z dystrybucji Audio Klan? To ułatwiłoby zapewne ich serwis.
 7. Ok w takim razie skontaktuję się z nimi, przynajmniej będę wiedział co jest przyczyną, a być może to rzeczywiście jakiś drobiazg.
 8. W sprzęcie budżetowym trafiają się też rodzynki, które mają naprawdę nieźle zrealizowane wyjście słuchawkowe. Dla przykładu, CD player Marantz CD6006 ma wbudowany całkiem niezły wzmacniacz słuchawkowy. Na 3 stopniu wzmocnienia bez problemu napędza nawet dość wymagające AKG K612 pro.
 9. Też optowałbym za serwisem. Może tylko jakiś drobiazg? Włos, kurz i obejdzie się bez wysokich kosztów naprawy.
 10. Wracając do tematu IMR. Radzę posłuchać z JVC Spiral Dot - idealne brzmienie, lekka Vka co pasuje w punkt dla średnicowych IMR. Niestety o ile dźwiękowo jest idealnie to u mnie jest kłopot z sealem. Może rozmiar większy będzie w punkt, muszę sprawdzić.
 11. https://www.eglobalcentral.pl/warunki.html 23. Nasz dane Nasze biuro znajduje się pod poniższym adresem: Total Apex Services Unit 1001, 10/F Mira Place Tower A, 132 Nathan Road, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong +85281990575
 12. Tak to jest rozwiązanie, ale ja przeważnie słucham na colorfly c10 i tam nie da się ustawić balansu.
 13. Tez chcialem tam kupowac telefon, ale chyba wole doplacic 200-300zl i kupic w pewnym zrodle. Nie jestem pewien do konca jak dziala paypal, i jak dziala zwrote pieniedzy tam. Ile czasu trwa procedura?
 14. HD 600, K 701, 712, 240, 272, LCD 2, DT 150 i jeszcze trochę innych.
 15. Było kiedyś o tym na innym forum. Chyba jakiś pośrednik lub importer. Zalecana ostrożność.
 16. Radzę uważać bo różnie można trafić. Chciałem tam rok temu telefon kupic bo też mieli najlepsza cenę ale się jednak wstrzymalem. https://pl.trustpilot.com/review/eglobalcentral.eu
 17. Balans kanałów w eq Może byłby rozwiązaniem, mogą to być problemy z przetwornikiem.
 18. W środku są czyste, próbowałem je czyścić delikatnie sprężonym powietrzem i szczoteczką i nic to nie dało, dalej gra ciszej. Rozbierać ich nie będę bo do takich rzeczy to mam dwie lewe ręce i znając moje szczęście to popsuje coś gorzej albo połame zatrzaski.
 19. Znam ludzi z forum zegarków, którzy kupowali tam modele Casio drogie u nas jak cholera. Jest sprzedaż przez PayPal i Przelewy24.
 20. Ten sklep jest godny zaufania? Cena dobra ale na zdjęciach jest poprzednia wersja sprzed 2019 r.
 21. Dwa nowe kable, ale to już chyba ostatnie, bo ręce mi odpadają i krzyż też daje się we znaki: 1. AC1 PRO Wariant zwykłego AC1 MK2 ale z jednym wtykiem w formie gwintowanej nasadki 6,3 mm. Można go używać z dowolnym sprzętem na mały/duży jack bez potrzeby stosowania dodatkowych adapterów. Trzeba tylko brać poprawkę na to, że wtyk ma jednak swój gwint, więc jeśli nie ma takiej potrzeby, bezpieczniej trzymać się zwykłej wersji. https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/kabel-sluchawkowy-ac1-pro-jack-35-mm-slim-gwintowany-jack-35-63-mm/ 2. AC2 PRO Wariant AC2 nastawiony pod maksymalną ergonomię i uniwersalność. Nie posiada kolorowych oplotów, ale sprawdza się jako pełnoetatowy zamiennik oryginalnego okablowania, gdzie liczy się jak najwyższa ergonomia. Tak jak w AC1, tak i tutaj będzie 5 wersji długości do wyboru. https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/kabel-sluchawkowy-ac2-pro-do-akg-gwintowany-jack-35-63-mm-mxlr-3-pin/ Wtyk tego typu testowałem na prototypie AC3 PRO pod AKG, ale ostatecznie uparłem się na zrobienie czegoś w tym stylu na AC2, jako że to bardzo fajne i muzykalne kable, więc teoretycznie jest tu największy popyt na takie rozwiązania.
 1. Load more activity

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...