Jump to content

Recenzje użytkowników

Pełne recenzje i mini-recenzje sprzętu posiadanego przez użytkowników forum. 


1. W dziale z recenzjami obowiązują wszystkie zapisy głównego regulaminu Forum. Jakiekolwiek działania podjęte w tym dziale są automatycznie uznawane za akceptację i zrozumienie wszystkich jego zapisów.

2. Każda recenzja musi być autorskim tekstem użytkownika. Użytkownik forum decydując się na publikację recenzji automatycznie oświadcza, że posiada do niej pełne prawa autorskie i jest to jego własność intelektualna.

3. Recenzje muszą być opublikowane w formie kompletnej treści. Zdjęcia ani żadne dodatkowe materiały uzupełniające nie są wymagane i leżą wyłącznie w gestii autora recenzji, choć oczywiście zawsze mile widziane. Ładnym sprzętem zawsze warto się pochwalić.

4. Zabrania się publikowania treści zajawkowych odsyłających do całości treści znajdującej się w innym miejscu.

5. Zabrania się umieszczania w recenzji odnośników do sklepów lub serwisów trzecich. 

6. Recenzje nie mogą być pisane w kontrze do innych recenzji lub osób. Każdy ma prawo do własnego zdania i własnej opinii na temat danego sprzętu, należy to uszanować.


Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...