Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Dekoni zmieniają dźwięk, a do tego moja własna para po bodajże roku zaczęła puszczać barwnik. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem (top hifi) albo zamówić wprost od producenta.
 3. Yesterday
 4. Po trzech latach pady w słuchawkach audeze lcd-2 classic zaczęły się "łuszczyć". Szukałem w internecie oryginalnych padów i z tego co widzę są trudno dostępne. Nie wiecie gdzie można dostać oryginalne pady ? Jedynie jakie znalazłem to dekoni w cenie około 200 zł IMG_2928.HEIC
 5. Dzięki za sugestie. Wypróbuję te pianki Symbio F (już zamówione). Jestem świadomy że muszą się wygrzać i dlatego grają obecnie trochę gorzej. Słychać też różnicę w jakości (głównie bassu) przy poziomie głośności poniżej 50 na skali Ibasso. Sorki że odpowiadam tak późno ale byłe na urlopie
 6. Do rocka i metalu proponuję Bayerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm. Myślę że są to jedne z lepszych słuchawek do tego typu muzyki w cenie do 1000 zł. Mają piękna czystą górę, scena jest duża, a bass schodzi nisko i jest przyjemny oraz wyraźny lecz nie ma dużej siły (dla mnie to zaleta). Myślę że grają lekką V. Mega wygodne lecz brzydkie . Dragonfly Black podbije trochę bass ale więc dał by Ifi Zen Dac. Na pewno nie biedzie tyle bassu co w ISK. Dragonfly Black bardzo dobrze zgrywa się z DT 770. Jestem posiadaczem tych słuchawek jaki i Dragonfly Black oraz Zen DAC V2. Mogę jeszcze zasugerować Audio-Technica MSR7 albo ATH-M50X Z AKG rozważył bym K612 Pro oraz K712 Pro lecz będzie ciężko zmieścić się w budżecie
 7. Ok, ale jak zamawiasz przez internet to i tak mozesz oddac. A sklepy nie wypozyczaja za kaucja?
 8. @bpiotrow13 chyba koledze chodzi o to, żeby go przetestować, przesłuchać przed zakupem. No bo chyba jasne, że jest ogólnodostępny w internetach na zamówienie
 9. słuchać słuchałem tylko Matrixa, więc tu nic nie dopiszę już Np kupując Mac-a Mini
 10. Z Matrixem jest tak, że trzeba po niego pojechać do Wawy a jak na razie się tam nie wybieram i to był jeden z powodów, dla którego się od razu na niego nie zdecydowałem. Gdyby wystarczyło zadzwonić i zamówić, to te 3K nadwyżki względem Converto MK 2 nie byłoby problemem. Już od marca bym na nim grał.
 11. @Tytus1988 Gratuluje i jestem ciekaw jak spodobają się Tobie HE6. HE6SE zrobiły na mnie spore wrażenie.
 12. @MichalZZZZdziękuję i będę niecierpliwie wyczekiwał na opis wrażeń!
 13. Nie ma problemu Przemku Gratuluję nowych nabytków!
 14. @Zielarz @MichalZZZZ będę bardzo ciekaw Waszych spostrzeżeń, gdy będą już u Was wspomniane modele słuchawek. U mnie natomiast takie drobne zakupy: - Adapter MXG35-P4 - dziękuję @EvilKillarunaza ich staranne wykonanie! Są świetne Poniżej drobny zakup słuchawkowo (moje pierwsze Hifimany - model HE-6)-płytowy A także lampowy - prostowniki Mullarda GZ34:
 15. @Nico Obaj z @pablo650 używamy zestawu Matrix X Sabre Pro Mqa + Matrix X Spdif 2 + Pathos Aurium + Keces P8 i obaj jesteśmy zachwyceni jak te wszystkie klocki do siebie pasują. Kolega Paweł mnie namówił na taki zestaw i jestem mu po stokroć za to wdzięczny. Wspaniała synergia. Zresztą taki DAC ma również @Nehero i również bardzo zachwala.
 16. A powiedziałem to dla tego, bo już przewineło się przez moje ręce kilka dość drogich klocków, z bardzo zaawansowanymi przetwornikami i du.....y mi nie urywało jak tego słuchałem, grały bardzo dobrze ale nie aż tak jak Matryksz a kosztowały pierwszy razy dwa, a drugi razy trzy. Jest to wygodne, ale można też Roona ogarnąć w inny sposób .
 17. Można też pomyśleć o najnowszej wersji Matrixa - trójce. Jest odrazu wbudowany Roon.
 18. @Nico Ja bym Ci też polecił właśnie Matrixa X Sabre Pro MQA. Nawet z drugiej reki - będzie taniej . Aby wymienić - trzeba by porównać wszystkie trzy urządzenia, sam jestem ciekaw jak by wypadły te dwa dacki w bezpośrednim teście z Matrixem.
 19. Słuchałem najbardziej starszej wersji LCD-3. Porównanie jest na blogu w recenzji LCD-3. Nowszych rewizji nie słuchałem. Jedynie tyle co chwilę LCD-3 na AVS 2019.
 20. @zajec W tej cenie, to powinny wszystkie zagrać. Często 803 jest łączona z Pylonami Sapphire 25 albo 31. Z Diamondami 25 będzie lepszy dzwięk. Ja bym brał kolumny, które graja łagodniejszą górą, bo Yamaha ma jej sporo, tak więc Diamondy 25 są warte posłuchania, Elac Carina FS247.4 tez bym posłuchał a do tego polecam jeszcze w podobnej cenie jak Elac - kolumny Heco Celan Revolution 7. Świetne wykonanie, doskonały dzwięk i można je teraz dostać za 8 k.
 21. Ciężko stwierdzić, wszystkie 3 sztuki jeżeli chodzi o wokal są wspaniałe. Na podobnym poziomie. Bardzo żywe. Na pewno najbliższy wokal mają Verite, przez co może mi się wydawać, że wokal jest w nich prezentowany najlepiej. Mam też wrażenie, że kobiece wokale są najlepiej przedstawione w ZMFach.
 22. EvilKillaruna Dokładnie w punkt uwaga zamszowe pady dokonały żywota i kilka miesięcy temu kupiłem oryginalne Audeze skórzane @MichalZZZZ Które słuchawki z trójki Zmf , Audeze , Mezze najlepiej grają wokale Jeszcze jedno pytanie szybkie a właściwie prośba a porównanie LCD -2 z LCD -3
 23. Ja jakbym wymieniał Matrixa (ale nie zanosi sie na to, bo jestem zachwycony Matrixem), to na Sonnet Morpheus (niedługo ma się pojawić nowa wersja), albo coś z HoloAudio.
 1. Load more activity

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...